MUDr.Martin Müller
ordinace Tradiční Čínské Medicíny


www.nextlife.cz                                       


 
     
Home
Ordinace
Léčebné metody
Co léčíme
Ceník
Kontakt
Mapa stránek
Partneři-odkazy
 
     

Máš-li v úmyslu
se obrodit,
čiň tak každý den.

               ( Konfucius )

 
 
KONTAKT

MUDr.Martin Müller
Váňova 3225
272 01 Kladno
mobil: +420 774 732 258
www.nextlife.cz

 
     
Ordinace - Bylinná léčba  (fytoterapie) a její bezpečnost

Bylinná léčba (fytoterapie) a její bezpečnost                            

                                                                    
 

V naší ordinaci doporučujeme bylinné produkty firmy TCM Herbs spol. s.r.o., která na ně vlastní ochranou známku registrovanou v Evropě. Bylinné tablety jsou 100% přírodní produkty, které jsou vyrobeny z koncentrovaných extraktů bylin, kdy koncentrovaný bylinný prášek je nalisován do tablet bez syntetických přísad, proto lze i tablety rozpustit v horké vodě a tak i snáze pozřít. Velmi rychle nastupuje jejich účinek jak u akutních zdravotních potíží, tak i u chronických.

 

Bylinné tablety jsou oproti bylinným kuličkám 5x silnější ve své koncentraci, což znamená jejich rychlejší a razantnější účinek. Vstřebávají se podstatně účinněji, neboť jsou vyrobeny z bylin v maximální možné koncentraci 1:5 (tzn.1 gram extraktu odpovídá 5 gramům sušených bylin), která zaručuje rychlý průnik buněčnými membránami zažívacího traktu.

 

Kvalitě produktů firmy TCM Herbs je věnována v celém průběhu výrobního procesu maximální pozornost. Jednotlivé byliny (183 druhů) jsou testovány v renomované akreditované laboratoři Phytax Laboratory ve švýcarském Schlierenu a to  na těžké kovy (rtuť, kadmium, olovo, arsén a měď), bakterie (E.coli, Salmonely, celkový počet bakterií), plísně a kvasinky (aflatoxiny B1 a celkové aflatoxiny).

 
Seznam používaných bylin firmou TCM Herbs
 

Všechny bylinné tablety firmy TCM Herbs mají jako jediné v ČR každou šarži bylin navíc testovanou mimo jiné i na 4 skupiny pesticidů (106 druhů), neboť pesticidy se dnes stávají celosvětovým problémem. Bylinné tablety neobsahují žádné chemické a syntetické látky, ani antibiotika, kortikoidy či kyselinu aristolochovou.

 

 
 

Z výše zmíněného vyplývá, že bylinné tablety firmy TCM Herbs patří jak z hlediska kvality (složením), tak i kvantity (koncentrací) bylin a hlavně z hlediska naprosto bezprecedentního testování každé šarže (mj. na 106 druhů pesticidů) k tomu nejlepšímu, co si dnes můžeme v této oblasti čínské medicíny představit (a dopřát).

 
 
 

Produkty firmy TCM Herbs jsou v ČR schvalovány a kontrolovány následujícími institucemi:

 


Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL)
Ministerstvo zdravotnictví ČR
Státní zdravotní ústav, Národní referenční centrum pro kosmetiku
Státní zemědělská a potravinová inspekce
Celní úřad a Inspekce životního prostředí

 

© 2012   MUDr. Martin Müller - ordinace TCM